Přejít k hlavnímu obsahu

Pilníkovo pozdní odpoledne 8 - Extrémní odpoledne u Pilníka

Také tento rok si pozve náš špičkový FMX rider Petr "Pilník" Pilát své FMX kolegy na své "pískoviště", aby fanouškům ukázali, jak vypadá freestyle motokros ve světovém balení.

Petr Pilát není žádný potetovaný zabiják z Metal Mulishy, který by jedl děti zaživa, naopak dětem připravuje hezký dětský den, kde nejmenší ratolesti mohou vyhrát hezké ceny. Pilníkové pozdní odpoledne není jen o šílených tricích na motorkách, ale exhibice skákající kluků a další atraktivní libůstky pro celou rodinou.

Program

Samozřejmě v první řadě uvidíte FMX. Takže na rampách a ve vzduchu budete moct sledovat organizátora Pilníka, ze zahraničí přijede Massimo Bianconcini z Itálie, Erick Ruiz z Mexika, Luca Zironi ,,Pippo,, také z Itálie. A letos poprvé premiera QUAD FREESTYLE – Radek Nárovec ,,Kůry,, přijede ukázat co umí na své čtyřkolce! Takže to bude fakt pecka. 

Další super věc – Petr Kraus – Bike Trial – trojnásobný mistr světa a pětinásobný mistr ČR, držitel rekordu zdolání Žižkovské věže na kole v nejrychlejším čase, jízda na mrakodrapu v Brazílii na 10 cm široké zdi!

Už loni jste mohli vidět lítající kluky neboli FLYINGBOYS a ani letos tomu nebude jinak. 
A do toho tam zazpívá pár písniček Ben Cristovao a něco zazpívá a zarepuje i Marpo

A letos poprvé po akci si dáme AFTERPARTY (DISKO) pro veřejnost ! Bude to Na Palubě v Čerčanech (pod širým nebem) k tomu nám bude hrát DJ a uděláme si fajn noc ! 

Pilník se na Vás všechny moc těší...