Přejít k hlavnímu obsahu

Partneři

lékárenský internetový obchod www.leky-lekarna.cz, který je součástí klasické lékárny - LÉKÁRNY PŘED ŠPITÁLEM v Českých Budějovicích. Můžete zde bez front, čekání a v klidu nakoupit vše, co běžné lékárny nabízí.

Nabízíme cca 12.000 položek, které nemůže nabídnout žádná kamenná lékárna, náš sortiment zahrnuje volně prodejné léky, potravinové doplňky, vitamíny, minerály, čaje, přípravky na klouby, hubnutí, léčebnou kosmetiku, zdravotnický materiál, veterinární léčiva atd.. Dodáváme produkty značek Green Swan, Walmark, Delpharmea,Vichy, Laboratiore bioderma, D´oliva, Medela, Energy, Medpharma, Nutricia, Hipp, Humana, Hartman a další.

společnost VODASERVIS s.r.o. byla založena v roce 2002 odborníky s patnáctiletou praxí v oboru technologie úpravy vody. Založení společnosti předcházela velká poptávka po úpravě vlastních zdrojů vody, poptávka po způsobech úspory spotřebovávané vody z veřejných vodovodů či požadavky na vysokou kvalitu vody. Je nám ctí, že můžeme podnikat v oboru, který přináší kvalitnější a zdravější způsob života a napomáhá rozvíjet podnikatelskou sféru. Je to díky tomu, že se nám daří pomocí moderních technologií zvyšovat množství kvalitní pitné vody, zajišťovat přesně specifikovanou kvalitu vody potřebnou pro nové technologie výroby v průmyslu a zemědělství a upravovat vodu pro rekreační zařízení a volný čas.

Casarredo - stile italiano

www.casarredo.cz

GoPro

Oficální distributor sportovních kamer HERO.
Sportovní kamera na přilbu i do vody.

www.gohd.cz

Palivový kondicionér, který zvyšuje výkon vašeho motoru.

Optimalizuje hoření, a tím zvyšuje výkon vašeho motoru. Čistí motor od uhlíkových usazenin, snižuje emise a prodlužuje životnost motoru. Přináší finanční úsporu na palivu a údržbě – servisu.

www.powercartab.cz

Strojírna kukleny spol s r. o.

Strojírna Kukleny spol. s r. o. disponuje universálním strojním vybavením pro obrábění a zámečnické práce. Pro řešení úkolů má firma vlastní konstrukční kapacity a kvalifikované pracovníky ve všech strojírenských oborech.

www.strojirna.cz

Festivalpark

Festivalpark je unikátní projekt vytvořený pro hudební, kulturní a sportovní akce.

www.festivalpark.cz

Peach

Spojení proslulé švýcarské kvality, jedinečných řešení a nízkých cen. To jsou výrobky značky Peach.

www.peach.cz

www.apm.cz

www.bisnode.cz

www.eurocorp.cz

www.gastrogroup.cz

www.gradiva.cz

www.lacasaargentina.cz

​​

www.rall.cz

www.registersystem.cz

www.autodilyparts.cz

www.tabakinvest.cz