Přejít k hlavnímu obsahu

Snový začátek roku Libora Podmola

Odvážnému štěstí přeje, živým důkazem je Libor Podmol, kterému se mu v letošním roce obzvlášť daří. Do letošního roku vstoupil tou správnou nohou a sympatického "Mouku" potkávají samá pozitiva. 

S Lenkou čekají přírůstek do rodiny, k živému Joshíkovi malou princeznu.

Dále Libor vyhrál v Berlíně druhý večer seriálu MS, vymyslel nový trik "LP Spin", dostal pozvánku na X-Games do Brazílie 18. - 21. dubna a ještě před olympiádou extrémních sportů si to rozdá s nejlepšími v sérii Red Bull X-Fighters v Dubai ve Spojených arabských emirátech již příští týden v pátek 12. dubna.

Libor Podmol se utká s inovátorem současného FMX Tomem Pagésem, který skáče úplně jiné triky a dává salta nad motorkou. Je jediným jezdcem poslední dekády slavící úspěchy s jízdami bez backflipu. 

Kdo bude skákat na Red Bull X-Fighters v Dubai

 

- Levi Sherwood (NZL)
- Tom Pagès (FRA)
- Dany Torres (ESP)
- Josh Sheehan (AUS)
- Todd Potter (USA)
- Rob Adelberg (AUS)
- Maikel Melero (ESP)
- Mat Rebeaud (SUI)
- Libor Podmol (CZE)
- Remi Bizouard (FRA)
- David Rinaldo (FRA)
- Daice Suzuki (JPN)

Spolu s Liborem budou v Dubai skákat "kolegové" z letošního MS "Night of the Jumps" Dany TorresRemi BizouardDavid Rinaldo a Maikel Melero. Uvidíme, jak se převede trojnásobný mistr světa Remi Bizouard, když mu porota nebude nakloněna a odpouštět mu chyby, jako druhý večer v Berlíně, když zcela nezvládl doskok po whipu, skoro narazil do hrazení, otřesený na dalším skoku skočil stejný trik a stejně skončil druhý