Přejít k hlavnímu obsahu

Polsko čeká na souboj vítězů proti Toressovi

Dnešní večer nás v Ergo aréně v polském Gdansku čeká souboj dosavadní tří vítězů Remi Bizourarda (Kaunas), Libora Podmola (Berlín) a Davida Rinalda (Berlín) proti hvězdě "numero uno" Dany Torresovi, který vynechal dva večery v Berlíně a pokusí se dohnat bodové manko.

Sestava jezdců je plná kvalitních jezdců a už postup do finále bude hodně těžký. Oproti minulému závodě v Berlíně se k Dany Torresovi přidal krajan a účastník Red Bull X-Fighters Maikel Melero, který se již několikrát probojoval do finále. 

Také francouzská sestava, v čele s trojnásobným mistrem světa Remi Bizouardem, je velmi silná a David Rinaldo ukázal druhý večer v Berlíně, že chce útočit na titul mistra světa. Do vybrané společnosti největších evropských es patří i Česká republika, kde můžeme najít dalšího vítěze a mistra světa Libora Podmola. Libor trénuje ve Španělsku a je na něm vidět, že letošní sezónu je ve skvělé formě. Dalším aspirantem na první trojku je Petr Pilát, který během přestávek skáče hlavou dolů ve dvojici se svým kamarádem.

Dnes večer se bude v Polsku skákat na krev a už postup do šestice finalistů bude hodně těžký. Jako předkrm, před přímým přenosem na www.nightofthejumps.com, si můžete dát premiéru z prvního večera sezóny z Kaunasu na programu ČT Sport dnes 23. 3. v 16:20 hodin, nebo reprízu 24. 3. ve 4 hodiny ráno.

Sestava jezdců

Remi Bizouard (FRA) 
Libor Podmol (CZE) 
David Rinaldo (FRA) 
Petr Pilat (CZE) 
Brice Izzo (FRA) 
Jose Miralles (ESP) 
Hannes Ackermann (GER) 
Dany Torres (ESP) 
Massimo Bianconcini (ITA) 
Maikel Melero (ESP) 
Artur Puzio (POL) 
Jan Kaszuba (POL)

Libor Podmol Vám představí kandidáty na vítězství