Přejít k hlavnímu obsahu

Freestyle rok 2009 z pohledu českých jezdců

Freestyle rok 2009 z pohledu českých jezdců

Seriál Night of the Jumps ukázal, že freestyle motokros jde dopředu mílovými kroky a  „obyčejný“ Backflip nestačí ani na finále. Druhé housle, jako v klasickém motokrosu, nehrají naši borci a bojují vždy o mety nejvyšší.

Hodně dobrý je, že Libor Podmol se udržel ve společnosti  absolutní světové extratřídy a domácím fanouškům v Ostravě předvedl skvělou jízdu okořeněnou novými triky. Libore, jsi borec a gratulace míří za Moukou do Znosimi.

Výborného ostravského závodu se zúčastnili i další jezdci s čekou vlajkou Petr „Pilník“ Pilát a Tomáš Lysáček. Pilník zabodoval dvojitým postupem do finále a Tomáš Lysáček předvedl nažhaveným divákům ostravské arény čistě provedený Backflip. Super, kluci!

 

Konečné pořadí po dvanácti večerech

1. Remi Bizouard      
2. Jose Miralles          
3. Libor Podmol
4. Brice Izzo  

14. Petr Pilát (skákal pouze v Ostravě na divokou kartu)

18. Tomáš Lysáček (skákal pouze v Ostravě na divokou kartu)