Přejít k hlavnímu obsahu

Sestava jezdců nabitá hvězdami

Pořádně nabitá sestava jezdců pro světové klání 2013

Mistrovstvé světa, Night of the Jumps, může na nadcházející sezónu konkurovat prestižnímu Red Bull X-Fighters, posuďte sami, kdo by se Vám měl představit v každém závodě na obrazovkách České televize. Záměrně uvádíme měl by se představit, jelikož freestyle motokros je bohužel i o zranění, a nikdy nevíte, jaký jezdec si zlomí kůstku při ještě lepším triku.

 

Sestava jezdců pro MS FMX 2013

Dany Torres - malinký Španěl, velký plejádou triků a největší hvězda současného freestyle motokrosu. Vítěz Red Bull X-Fighters v roce 2011 si brousí zuby i na titul mistra světa, jeho nej trikem je One-Hand Seatgrab Indy Flip (viz. fotografie).

Remi Bizouard - několikanásobný mistr světa nebude chtít dát korunu nejlepšího jezdce mistrovství světa malinkému Španělovi a vytasí několik triků, které popírají, jestli má páteř, nebo jen gumovou tyčku.

Libor Podmol - největší hvězda českého freestyle motokrosu zařící již několik let na mezinárodní scéně. Libor je miláčkem fanoušků a ve sbírce triků má několik fajnovek, které skáče jen on, náš šampion.

David Rinaldo - letošní sezónu má dobře rozjetou talentovaný frantík, což ukázal v Linci na první podniku sezóny, kde dvakrát vyhrál.

Maikel Melero - další talent ze španělské FMX školy, triky do Backflipu mu nedělají žádné potíže, proto již několikrát stál na stupních vítězů

Další hvězdná jména:

Hannes Ackermann

Petr Pilát

‘El Loco’ Miralles

Josh Sheehan

Clinton Moore

 Brice Izzo