Přejít k hlavnímu obsahu

Média

Média, která s námi spolupracují
 

Veřejnoprávní televize, kde si každý divák vybere z nepřeberného množství pořadů na čtyřech kanalech ČT1, ČT2, zpravodajský ČT24 a ČT sport
Motocyklový portál, který je již jedenáctým rokem dominantním motocyklovým webem na českém a slovenském Internetu. Návštěvníci zde najdou souhrn všech aktuálních informací a služeb souvisejících s motocykly a sportem. V květnu 2012 četlo server 600 000 unikátních návštěvníků
Vyvážený zdroj objektivních informací i motorkářské zábavy a motosportu. Čtenáři zde najdou jak oblíbené a úspěšné rubriky původních časopisů Supermoto a Motoráj, tak i rubriky nové.

Server je internetovým domovem pro všechny lidi bez rozdílu věku, kteří mají rádi jednostopý sport. Na serveru naleznete aktuální informace ze všech motocyklových disciplín.

Motoristický portál servíruje informace z  AUTO-MOTO scény. Nezaměřuje se pouze na Českou republiku, neboť přebírá zahraniční texty z ověřených zdrojů, aby poskytoval komplexní zpravodajství. Na serveru naleznete původní i převzaté  FOTOGALERIE, REPORTÁŽE a ROZHOVORY z  motokrosových, silničních a automobilových závodů. 

Web má za cíl spojit talentované sportovce s potencionálními partnery a dát jim tímto prostor zviditelnit se a představit svoji sportovní disciplínu.

CATCHIT.CZ má ambice stát se místem, kde se budou potkávat úspěšní sportovci s partnery, které tolik potřebují pro svůj sportovní růst!

Jak celý systém funguje? Sportovci se prezentují svými profily, kde vyplňují informace o své kariéře a svých úspěších a hlavně se starají, aby byl profil neustále aktuální (info, výsledky, fotky, videa atd.). V současnosti je v projektu registrováno několik desítek sportovců a další budou přibývat. Na druhé straně to jsou partneři, kteří jsou "motorem" pro sportovce a kterým nabízíme minimálně prostor pro svoji prezentaci. Dále získáte na CATCHIT.CZ možnost být více na očích a v kontaktu se sportovci a partnery.

FMX.cz - Czech Freestyle Motocross Portal

Grip TV - Motorové orgie!

www.griptv.cz

Liberecká drbna - super drbna online

http://www.libereckadrbna.cz/