Přejít k hlavnímu obsahu

Bude Remi Bizouard opět "zlodějem" bodů v boji o titul mistra světa?

Mistrovský rok 2010 Libora Podmola je v několika důležitých věcech podobný letošní úspěšné sezóně, stejně jako před třemi lety se Podmolům narodilo dítě, stejná je i výhoda domácího prostředí pro zisk rozhodujícího náskoku v průběžném pořadí MS.

Další podobnost se týká itineráře a trojnásobného mistra světa Remi Bizouarda, který se stejně jako před třemi lety vrací po zranění a chce dokázat, že je stále nejlepším jezcem série "Night of the Jumps". V Ostravě v roce 2010 vypadala situace následovně: Ve velkým stylu se vrátil dvojnásobný mistr světa Remi Bizouard, ač letos více marodil, než posílal triky z rampy, tak v Ostravě se představil ve velkým stylu. Nic nedbal, že krajan Brice Izzo potřebuje body jako sůl, nijak se nešetřil a férově dával top triky starýho dobrýho Remiho. Jeho Back Flip Tsunami do Scorpionu je na zlomení zad a Remi s tím porotu a diváky vždycky dostane do kolen. 

Ano, přesně tak u Remiho nečekejte, že se bude šetřit a nahrávat body svému krajanovi Davidu Rinaldovi. Remi jde do všeho naplno a nekouká napravo a nalevo, kdo zrovna potřebuje body.

Vítej zpět, Remi a těšíme se na tvoje triky na zlomení zad.